Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö käytännöllistä matkakumppania, joka vie sinut seikkailuun kuin siivillä? Tässä se on: CLIFF 600 -mallin Sunlight! Tämä vähän ajettu retkeilyauto on valmiina kesän reissuihin. Ilmastointi pitää viileänä helteillä, ja multimedialaite navigoinnilla tekee reittien suunnittelusta lastenleikkiä. Parivuode takana takaa hyvät unet, ja vetokoukku mahdollistaa kärryn tai veneen vetämisen. Tämä Suomessa rekisteröity auto on laatutarkastettu ja valmis matkaan. Älä missaa tätä Sunlight CLIFF 600 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZMX-664 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 25.7.2024 |
| Ajomäärä | 85000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CLIFF 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- ASIALLINEN RETKEILYAUTO!
- Aj. 85 tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Ilmastointi
- Multimedialaite navigoinnilla
- Sähkölasit
- Pilot- istuimet edessä
- Pöytäryhmä
- Liesi
- Kompressorijääkaappi ja pakastelokero
- Wc ja suihku tilat
- Pesuallas
- Truma lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Lämminvesiboileri
- Parivuode takana
- 1 x renkaat + 1 x vanteet
- Vetokoukku
- Markiisi
- Sähkörappu
- Metalliväri
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus: 599 cm
- Leveys: 209 cm
- Omamassa: 2740 kg
- Kokonaismassa: 3300 kg
- HALUTTU RETKEILYAUTO!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.6.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.6.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 254 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2740 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI