Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 29 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on SUNLIGHT Cliff -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesäseikkailuja varten! Tämä vähän ajettu diesel-käyttöinen musta kaunotar tarjoaa automaattivaihteiston mukavuuden, joten matka taittuu kuin siivillä. Varustukseen kuuluu vakionopeudensäädin, joka pitää vauhdin tasaisena, ja ohjaamon ilmastointi, joka viilentää kuumimmatkin kesäpäivät. Multimediasoitin peruutuskameralla ja monitoimiohjauspyörä tekevät ajamisesta helppoa ja hauskaa. Jos tämä SUNLIGHT Cliff voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | EUR-427 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 11450 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Cliff |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 288 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- Automaattivaihteisto
- Vakionopeuden säädin
- Multimediasoitin peruutuskameralla
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaamon ilmastointi
- Truma kaasulla
- Dinette kahden istuttavalla sohvalla
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Sähkörappu
- Hyttysovi
- Kasettiverhot
- Kattoluukut
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Kasetti WC
- Suihku
- Parivuode poikittain takana
- Vetokoukku
- Kotelomarkiisi
- Retkeilyauto
- Rek 4:lle
- Makuupaikat 2:lle
- Saa ajaa B-Kortilla
- Pituus n. 600cm
- Leveys n. 205cm
- Korkeus n. 269cm
- Omamassa 2823kg
- Kokonaismassa 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.6.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.6.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2823 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy