Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | NMP-899 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 27000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 58 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Veeti Pölönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HYVÄNÄ PIDETTY SUOMI-AUTO
- Aj. 27 tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja (Viimeisin huolto 5/2024)
- Ilmastointi
- Cd-soitin
- Peruutuskamera
- Vakionopeudensäädin
- Sähkölasit ja -peilit
- Pimennysverhot ohjaamossa
- Pilot-istuimet
- Pöytäryhmä
- Hyttysverkko-ovi
- Trumatic lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Lattialämmitys
- Harmaavesisäiliön lämmitys
- Liesi kolmella polttimella
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Tv-teline
- Wc
- Suihku
- Parivuode pitkittäin perällä
- Markiisi
- 1x renkaat
- Nukkumapaikat 2:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 595 cm
- Leveys 232 cm
- Korkeus 293 cm
- Omamassa 2704 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- TODELLA SIISTI VÄHÄN AJETTU SUNLIGHT
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.5.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.5.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 249 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2704 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI