Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 27 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on tilaisuus lähteä tien päälle Sunlight T 64 -matkailuautolla, joka on ollut vain yhdellä omistajalla ja on ajettu todella vähän. Tämä puoli-integroitu kaunotar tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä: takana kiinteä parivuode, L-keittiö ja iso jääkaappi/pakastin tekevät matkasta sujuvaa. Trumatic-lämmitys pitää lämpimänä, ja aurinkopaneeli tuo lisäenergiaa. Tämä vaunu on laatutarkastettu, joten voit luottaa sen toimivuuteen. Älä missaa tätä SUNLIGHT T 64 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FMR-282 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 17.6.2024 |
| Ajomäärä | 31000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 64 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1-omistaja
- Aj. vain 31 tkm
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Puoli-integroitu
- Suomiauto
- Huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu
- 2 x Avain
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- L-keittiö
- Liesi
- Iso jääkaappi/pakastin
- Kasetti WC
- Erillinen Suihku
- Lattialämmitys
- PP-teline
- Aurinkopaneeli
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Peruutuskamera
- Aluvanteet
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 2-4 :lle
- Saa ajaa B-kortilla
- ABS-jarrut
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.7.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.7.2017 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2822 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy