Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DND-873 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 11.7.2024 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | Da Vinci |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Marko Pänkälä
Myyntipäällikkö - Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- HIENO TAPPERTIN VAUNU KERROSSÄNGYILLÄ!
- Suomi- vaunu
- Parivuode edessä
- Tilava WC- tilat edessä
- Allasryhmä
- L- keittiö
- Liesi
- Iso henkarikaappi
- Trumatic lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Tilava pöytäryhmä
- Kerrossängyt takaosassa
- Ikkunallinen hyttysverkko-ovi
- 1 x alumiinivanteet kitkarenkailla
- AL-KO ATC
- Kitkavetopää
- Nukkumapaikat 6:lle
- Pituus 785 cm
- Leveys 250 cm
- Omamassa 1410 kg
- Kokonaismassa 1700 kg
- TODELLA HIENO KERROSVUOTEILLA OLEVA TAPPERT!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.4.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.4.2021 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1700 kg |
| Omapaino | 1410 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI