Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DRT-250 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 30.7.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | Vivaldi |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuvaunuun mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi tai 2 vuotta)
- ALDE-nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- Asunto-osan ilmastointi
- U-ryhmä takana
- Takana kiinteä saarekevuode
- Sivukeittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Iso jääkaappi/pakastin
- Mikro
- Kasetti WC
- Kaasupullon vaihtaja
- Suihku
- 2 x hupiakku
- TV-antenni
- Smart tv
- Radio/Bluetooth
- 1 x renkaat
- Nukkumapaikat 2-4:lle
- Pituus 895cm
- Leveys 250cm
- Kokonaismassa 2500kg
- Omamassa 1840kg
- Lattiamatot asunto-osassa
- Kaasun ulosotto
- Inventteri
- Aurinkopaneeli
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.8.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.8.2022 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2500 kg |
| Omapaino | 1840 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy