Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 26 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Weinsberg Carabus -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Vähän ajettu ja siistikuntoinen menopeli tarjoaa mukavuutta automatkalle automaattivaihteiston ja ilmastoinnin ansiosta. Vakionopeudensäädin tekee pitkistäkin matkoista leppoisaa ajelua, ja multimediasoitin navigoinnilla pitää huolen, että reitti on aina hallussa. Kääntyvät Pilot-istuimet ja ruokaryhmä kahden istuttavalla sohvalla tekevät tästä matkailuautosta kodikkaan liikkuvan tukikohdan. Älä missaa tätä Weinsberg Carabus -löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FSC-682 |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 43000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CARABUS |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 13 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuajoneuvoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- ALV-Vähennysoikeus
- 1x renkaat + 1x vanteet
- Huoltomuistio
- Vakionopeuden säädin
- Monitoimiohjauspyörä
- Multimediasoitin peruutuskameralla ja navigoinnilla
- Ohjaamon vekkiverhot
- Ohjaamon ilmastointi
- Automaattivaihteisto
- Kääntyvät Pilot-istuimet edessä
- Ruokaryhmä kahden istuttavalla sohvalla
- Sivukeittiö
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Pesuallas
- Kaasuliesi
- Kasettiverhot
- Kattoluukut
- Truma Combi D - Dieselkäyttöinen lämmitys
- Kasetti WC
- Suihku
- Parivuode poikittain takana
- Sähkörappu liukuoveen
- Hyttysovi
- Pyöräteline
- Kotelomarkiisi
- Retkeilyauto
- Saa ajaa B-Kortilla
- Rek. 4:lle
- Makuupaikat 2:lle
- Pituus n. 600cm
- Leveys n. 206cm
- Korkeus n. 275cm
- Omamassa 2835kg
- Kokonaismassa 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.1.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.1.2024 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 272 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2835 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy