Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 17 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Aprilia RSV4 on ketterä moottoripyörä, joka tarjoaa vauhdikasta menoa kesän mutkateille. Tämä vähän ajettu valkoinen kaunotar on varustettu Austin Racing vaimentimella, joka tuo mukanaan ripauksen sporttista fiilistä. Huoltokirja on ajan tasalla, ja kaupan päälle saat öljyt ja suodattimen keväthuoltoa varten – matka taittuu kuin siivillä! Kulutusosat ovat kunnossa, joten tämä nelitahtinen ketjuveto on valmiina tien päälle. Jos tämä Aprilia RSV4 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 17-XBA |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 43000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | RSV4 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-Pyörä
- Huoltokirja, viim. 41900km 8/24
- Huoltopukit, öljyt ja suodatin kaupanpäälle keväthuoltoa varten
- Austin Racing vaimennin
- Kulutusosat kunnossa
- Sähkökäynnistys
- Nelitahti
- Ketjuveto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.5.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.5.2010 |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 132 kw / 179 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 401 kg |
| Omapaino | 205 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale