Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Aprilia RSV4-mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän kiitäviin hetkiin. Tämä ketterä menopeli on varustettu Brembo-jarruilla ja vakionopeudensäätimellä, joten matka taittuu kuin siivillä. Uudistettu APRc-paketti pitää huolen, että luistonesto ja keulimisesto ovat aina valmiina. Tämä vähän ajettu harmaa kaunotar on tuontipyörä Ruotsista, ja kulutusosat ovat kunnossa. Jos tämä Aprilia RSV4 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 25-EHU |
| Vuosimalli | 2017 |
| Ajomäärä | 12000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | RSV4 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TFT-mittaristo
- Brembo-jarruilla
- Vakionopeudensäädin
- Uudistettu APRc paketti mistä löytyy luistonesto ja keulimisesto
- Kulutusosat kunnossa
- Tuontipyörä, tuontimaa Ruotsi (2026)
- erik.vanteet
- Nelitahti
- Ketjuveto
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.2.2026 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.7.2017 |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 148 kw / 201 hv |
| CO₂-päästöt | 156 g / km |
| Kokonaismassa | 401 kg |
| Omapaino | 204 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale