Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Benelli LEONCINO, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu yksilö on ollut vain yhdellä omistajalla, ja se on varusteltu niin, että matka taittuu kuin siivillä. Led-ajovalot tuovat valoa pimeimpiinkin iltoihin, ja lukkiutumattomat jarrut (ABS) pitävät huolen siitä, että pysähdyt turvallisesti. Tämä nelitahtinen kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin mahtuu mukaan. Älä missaa tätä Benelli LEONCINO löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 66-BOT |
| Vuosimalli | 2021 |
| Ajomäärä | 2000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | LEONCINO |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Led ajovalot
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Vähän ajettu
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.7.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.7.2021 |
| Kuutiotilavuus | 500 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 35 kw / 48 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 397 kg |
| Omapaino | 207 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki