Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 23 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
BMW F -mallin moottoripyörä tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen ajoihin. Tämä punainen, vuonna 2022 valmistettu pyörä on ollut vain yhdellä omistajalla ja on vähän ajettu. Moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, ja siinä on vakionopeussäädin, joka helpottaa pidempiä matkoja. Madallettu alusta ja kahvanlämmittimet lisäävät ajomukavuutta, kun taas sivu- ja takalaukut tarjoavat kätevää säilytystilaa. Vähäpäästöinen moottori tekee siitä ympäristöystävällisen valinnan. Jos tämä BMW F voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 30-KJN |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 24000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | F |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1 om.
- Suomi-Pyörä
- Sähköinen huoltohistoria
- Digimittaristo
- Kahvanlämmittimet
- Madallettu alusta
- Vakionopeussäädin
- Sivulaukut
- Takalaukku
- Rekisteröity kahdelle
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.4.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.4.2022 |
| Kuutiotilavuus | 895 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 438 kg |
| Omapaino | 219 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale