Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi BMW F -mallin moottoripyörä, joka vie sinut kesäseikkailuihin kuin tuulispää! Tämä keltainen kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten kaveri kyytiin ja menoksi! Akrapovic putki tuo mukavan murinan, ja BMW:n sivulaukut pitävät tavarat tallessa. Kahvanlämmittimet ja tuulisuoja takaavat mukavat ajot kelissä kuin kelissä. Tämä vähän ajettu yksilö on pidetty huippukunnossa, ja huoltohistoria on kohdillaan. Jos tämä voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 84-TBR |
| Vuosimalli | 2009 |
| Ajomäärä | 36000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Keltainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | F |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Huoltohistoria / huotokirja ( viim.huolto: 9/2025)
- Akrapovic putki
- Sivulaukut BMW
- Keskiseisontatuki
- Hihnaveto
- Kahvanlämmittimet
- Tuulisuoja
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.9.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.9.2009 |
| Kuutiotilavuus | 798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 63 kw / 86 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 405 kg |
| Omapaino | 209 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki