Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on BMW R -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä käytetty menopeli on varustettu kaikilla tarpeellisilla herkuilla, kuten navigaattorilla, vakionopeudensäätimellä ja kahvanlämmittimillä, jotka tekevät ajosta sujuvaa ja mukavaa. Kardaaniveto ja nelitahtinen moottori takaavat luotettavan menon, ja moottorin suojaraudat pitävät huolta turvallisuudestasi. Hyvin huollettu ja kahden omistajan hellässä huomassa ollut pyörä on valmis viemään sinut uusiin maisemiin. Jos tämä BMW R voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 14-KFJ |
| Vuosimalli | 2012 |
| Ajomäärä | 123000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | R |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Kardaaniveto
- Nelitahti
- Huoltokirja, hyvin huollettu (viim. huolto 7/2025)
- 2. Omisteinen
- Navigaattori BMW
- ESA
- Matkustajan penkki
- Moottorin suojaraudat
- Vaihdenäyttö
- Rekisteröity kahdelle
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Tuulisuoja
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.5.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.5.2013 |
| Kuutiotilavuus | 1170 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 475 kg |
| Omapaino | 259 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki