Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi BMW S -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä urheilullinen menopeli on ollut vain yhdellä omistajalla ja on vähän ajettu, joten se on valmiina viemään sinut uusiin maisemiin. Varustelusta löytyy vakionopeudensäädin ja kahvanlämmittimet, jotka tekevät ajosta mukavaa viileämmilläkin keleillä. ABS-jarrut ja jousituksensäätö tuovat lisäturvaa ja ajomukavuutta. Jos tämä voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 96-IGR |
| Vuosimalli | 2016 |
| Ajomäärä | 31000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | S |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- 1-omistaja
- Vakionopeudensäädin
- Kahvanlämmittimet
- ABS jarrut
- Jousituksensäätö
- Huoltokirja
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.5.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.5.2016 |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 118 kw / 160 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 407 kg |
| Omapaino | 207 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale