Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi dynaaminen CFMoto 450MT, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu moottoripyörä on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen huoltohistoria on kunnossa. Nelitahtinen kone, sähkökäynnistys ja ABS-jarrut takaavat sujuvan ja turvallisen menon. Säädettävä tuulisuoja ja kaatumaraudat tuovat lisämukavuutta ja turvaa. Tehdastakuu on voimassa pitkälle vuoteen 2028 asti, joten voit keskittyä nauttimaan ajosta. Jos tämä CFMoto 450MT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 92-NGN |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 4000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 450MT |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 07/25 2080km )
- Tehdastakuu voimassa 04/28
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Kaatumaraudat
- Pohjapanssari
- Säädettävä tuulisuoja
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.7.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.5.2025 |
| Kuutiotilavuus | 449 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 31 kw / 42 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 355 kg |
| Omapaino | 185 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki