Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Ducati DIAVEL, joka vie moottoripyöräilyn aivan uudelle tasolle. Tämä musta kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee kyytiin. Termignoni putkisto ja nelitahtinen moottori varmistavat, että meno on yhtä dynaamista kuin moottoripyöräily parhaimmillaan. Luistonesto ja ajomoodit pitävät huolen siitä, että ajaminen on turvallista ja mukavaa. Tämä pyörä on juuri huollettu, joten se on valmiina kesän seikkailuihin. Jos tämä Ducati DIAVEL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 99-UGC |
| Vuosimalli | 2014 |
| Ajomäärä | 22500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | DIAVEL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 11/25 22580 km) DESMO Huolto
- Valmistus 2014 käyttöönotto 2015
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Ducktail
- Luistonesto
- Ajomoodit
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Sähkökäynnistys
- Termignoni putkisto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.5.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.5.2014 |
| Kuutiotilavuus | 1198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 114 kw / 155 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 400 kg |
| Omapaino | 245 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki