Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 15 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Ducati Hypermotardissa on kaikki, mitä moottoripyöräilijä voi toivoa! Tämä punainen kaunotar on vähän ajettu, ja sen huoltohistoria on kunnossa. Desmo-huolto on tehty, ja SC-Project vaimennin tuo mukavaa murinaa ajeluun. Alkuperäinen peräteline ja laukku tekevät tästä pyörästä käytännöllisen valinnan pidemmillekin reissuille. Kulutusosat ovat kunnossa, ja vaihdenäyttö pitää sinut ajan tasalla. Jos tämä Ducati Hypermotard voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 62-FGO |
| Vuosimalli | 2015 |
| Ajomäärä | 29000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Hypermotard |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Upea Ducati hyvin huollettuna ja pidettynä!
- Suomi-Pyörä
- Huoltohistoria, Desmo-huolto tehty
- SC-Project vaimennin
- Alkuperäinen peräteline + laukku
- Kulutusosat kunnossa
- Vaihdenäyttö
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Vakiovaimennin yms. mukana
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.6.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.6.2015 |
| Kuutiotilavuus | 821 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 406 kg |
| Omapaino | 204 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale