Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, Ducati MULTISTRADA, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu menopeli on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen huoltohistoria on tiptop. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto takaavat, että matka taittuu kuin siivillä. Mukautuva vakionopeudensäädin pitää huolen, että vauhti pysyy tasaisena, ja Bluetooth-yhteys tuo musiikin suoraan korviisi. Kirsikkana kakun päällä ovat kahvanlämmittimet, jotka pitävät sormet lämpiminä viileämmilläkin keleillä. Jos tämä Ducati MULTISTRADA voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 91-AXH |
| Vuosimalli | 2021 |
| Ajomäärä | 10300 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MULTISTRADA |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 06/25 10272 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Sähkösäätöinen alusta
- Quickshifter
- Bluetooth
- Pohjapanssari
- Kaatumaraudat
- Käsisuojat
- Säädettävä tuulisuoja
- Ajomoodit
- Keulimisen esto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Adaptiivinen vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.6.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.6.2021 |
| Kuutiotilavuus | 1158 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 470 kg |
| Omapaino | 244 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki