Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Ducati STREETFIGHTER, joka on kuin tehty kesäisiin seikkailuihin! Tämä dynaaminen moottoripyörä on vähäpäästöinen, joten voit nauttia ajosta hyvällä omallatunnolla. Vähän ajettu ja huollettu yksilö, jossa on tangonpääpeilit ja punaiset säädettävät kahvat, tuo tyyliä ja mukavuutta matkaan. Sähkökäynnistys ja nelitahtimoottori takaavat, että matka taittuu kuin siivillä. Jos tämä Ducati STREETFIGHTER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 48-TCH |
| Vuosimalli | 2012 |
| Ajomäärä | 20000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | STREETFIGHTER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Todella siisti Ducati!
- 7/25 vaihdettu jakohihnat ja kytkin
- Kulutusosat kunnossa
- Huoltokirja
- Tangonpääpeilit
- Punaiset säädettävät kahvat
- Rekisteröity kahdelle
- 2 x avain
- Sähkökäynnistys
- Nelitahti
- Tuulisuoja mukaan
- Tyhjennettyt vaimentimet, sisuskalut mukaan
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.2.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.5.2012 |
| Kuutiotilavuus | 849 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 390 kg |
| Omapaino | 198 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale