Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 25 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Ducati SUPERSPORT, joka on kuin tehty kesäisille mutkateille! Tämä dynaaminen moottoripyörä on varustettu Termignoni-sliparilla, joka antaa äänimaailmaan ripauksen lisää fiilistä. Sivulaukut tuovat käytännöllisyyttä pidemmille reissuille, ja kahdet penkit takaavat mukavat kyydit kahdelle. Sähkökäynnistys ja ketjuveto tekevät tästä pyörästä luotettavan kumppanin. Tämä vähän ajettu punainen kaunotar odottaa vain uutta kuskia. Jos sait kipinän, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 52-EHY |
| Vuosimalli | 2017 |
| Ajomäärä | 28000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SUPERSPORT |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Upea Supersportti!
- Suomi-Pyörä
- Huoltokirja
- Termignoni-slipari
- Sivulaukut
- 2 x avain
- 2 x penkit
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Sähkökäynnistys
- Ketjuveto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.4.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.4.2017 |
| Kuutiotilavuus | 937 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 410 kg |
| Omapaino | 218 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale