Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Harley-Davidson SOFTAIL, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä vapauden symboli on vähän ajettu ja pidetty huolella, joten se on valmis suoraan ajoon. Kromi kiiltää kuin uusi, ja Screaming Eagle -putkisto takaa, että ääni on kohdillaan. Sissy-bar ja takatarakka tekevät matkasta mukavan, ja Le Pera -istuin kruunaa kokonaisuuden. Jos tämä Harley-Davidson SOFTAIL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 63-UFH |
| Vuosimalli | 2005 |
| Ajomäärä | 54000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SOFTAIL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim. huolto: 03/25 54176 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Tummennetut vilkun kuvut
- Sissy-bar
- Takatarakka
- Le Pera istuin
- Kromi kiiltää
- Sähkökäynnistys
- Screaming eagle putkisto
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.11.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.3.2005 |
| Kuutiotilavuus | 1449 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 47 kw / 64 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 510 kg |
| Omapaino | 305 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki