Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Harley-Davidson SOFTAIL -mallissa yhdistyvät klassinen tyyli ja moderni tekniikka. Tämä tuontipyörä Yhdysvalloista on vähän ajettu ja tarjoaa hienot äänet, jotka saavat hymyn huulille. Levyjarrut edessä ja takana sekä hihnaveto takaavat, että meno on sujuvaa ja turvallista. Takamatkustajan selkätuki ja edessä oleva nahkalaukku tuovat käytännöllisyyttä kesäretkille. Jos tämä Harley-Davidson SOFTAIL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NR-61 |
| Vuosimalli | 2003 |
| Ajomäärä | 31000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SOFTAIL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Hieno!
- Levyjarrut edessä ja takana
- Hihnaveto
- Takamatkustajan selkätuki
- Sähköstartti
- Nahkalaukku edessä
- Tuontipyörä, Yhdysvallat
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.5.2011 |
| Kuutiotilavuus | 1449 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 46 kw / 63 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 510 kg |
| Omapaino | 305 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale