Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 19 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Harley-Davidson SOFTAIL -mallissa on kaikki, mitä kesäajoon tarvitset! Tämä vähän ajettu klassikko on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin mahtuu mukaan kruisailemaan. Kromi kiiltää kuin uusi, ja Vance&Hines putkisto tuo mukanaan sen oikean moottoripyöräfiiliksen. Hihnaveto ja sähkökäynnistys tekevät ajosta sujuvaa, ja varashälytin tuo mielenrauhaa. Tämä pyörä on huollettu ja pidetty kuin kukkaa kämmenellä. Jos tämä Harley-Davidson SOFTAIL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WB-936 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Ajomäärä | 34700 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SOFTAIL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 05/22 31837 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Kromi kiiltää
- Minivilkut takana
- Sivukilpiteline
- Batwing
- Sähkökäynnistys
- Vance&Hines putkisto
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.5.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.5.2007 |
| Kuutiotilavuus | 1584 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 52 kw / 71 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 510 kg |
| Omapaino | 317 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki