Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Harley-Davidson SPORTSTER -mallissa on sitä jotain, mitä kesäajelut kaipaavat. Tämä harvinainen XR 1200 X -malli on tuotu Iso-Britanniasta ja on valmiina viemään sinut seikkailuihin. Moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, joten kyytiin mahtuu kaverikin. Nelitahtikone ja hihnaveto takaavat sujuvan menon, ja sähkökäynnistys tekee lähdöstä helppoa. Tämä vähän ajettu yksilö on huollettu viimeksi helmikuussa 2026, joten se on valmis suoraan ajoon. Jos tämä Harley-Davidson SPORTSTER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 35-EFK |
| Vuosimalli | 2012 |
| Ajomäärä | 28600 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SPORTSTER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Tuontipyörä, tuontimaa Iso-Britannia (2013) ei vauriohistoriaa
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Viimeisin huolto (02/2026 28515km)
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Sähkökäynnistys
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.6.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.3.2012 |
| Kuutiotilavuus | 1202 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 67 kw / 91 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 439 kg |
| Omapaino | 260 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki