Perustiedot
| Rekisterinumero | 62-OFN |
| Vuosimalli | 2015 |
| Ajomäärä | 19000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SPORTSTER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 1 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tästä tyylikä 48 kesän ajoihin! Pyörää laitettu hyvällä silmällä, hieman Bobber tyyliin! V&H putkisto takaa mureat soundit!
- Suomi-pyörä
- Vance & Hines lyhyet putket
- Fuelpak 3 (bluetooth)
- Arlen Ness ilmansuodatin
- ABS
- Keyless
- Mini led vilkut (sportster garage)
- Sivukilpi teline
- Matala nahkainen single seat
- Biltwell tanko ja gripit
- Hyvät valkokylki renkaat
- Tankin korotus kit
- Rekisteröity kahdelle
- Matkustajan jalkatapit
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.9.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.9.2015 |
| Kuutiotilavuus | 1202 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 50 kw / 68 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 454 kg |
| Omapaino | 255 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Vilhelmi Tiitu
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tomi Äyräs
Moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar