Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Harley-Davidson SPORTSTERissa on sitä jotain, mitä kesäpäivien kruisaus kaipaa. Tämä musta kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen huolella valitut osat, kuten Bassani Putki ja Öhlins Takaiskarit, tekevät ajosta nautinnon. Nelitahti ja ketjuveto takaavat, että matka sujuu kuin tanssi. Rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee mukaan nauttimaan kyydistä. Jos tämä Harley-Davidson SPORTSTER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 74-GIF |
| Vuosimalli | 2016 |
| Ajomäärä | 11000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SPORTSTER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- 1 omistaja
- Nelitahti
- Ketjuveto
- Kulutusosat kunnossa
- Bassani Putki
- K&N Putsari
- Öhlins Takaiskarit
- Rekisteröity kahdelle
- Sähkökäynnistys
- Työkalu rulla
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.8.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.6.2016 |
| Kuutiotilavuus | 1202 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 49 kw / 67 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 454 kg |
| Omapaino | 259 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki