Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 19 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Harley-Davidson TOURING, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on varustettu Bluetoothilla ja radiolla, joten musiikki raikaa matkan varrella. Kahvanlämmittimet pitävät kädet lämpiminä viileinäkin aamuina, ja ABS-jarrut sekä luistonesto tuovat turvaa. Tämä Suomessa rekisteröity pyörä on huollettu ja valmiina tien päälle. Jos tämä Harley-Davidson TOURING voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 86-NIA |
| Vuosimalli | 2020 |
| Ajomäärä | 36300 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | TOURING |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 03/26 36306 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Bluetooth
- Radio
- Astinlaudat
- Lepuuttajat
- Kaatumaraudat
- Batwing
- Ape hanger
- Hengitysmuutos
- Kahvanlämmittimet
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- S&S putkisto
- 12V ulosotto
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.5.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.5.2020 |
| Kuutiotilavuus | 1868 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 66 kw / 90 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 617 kg |
| Omapaino | 387 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki