Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Honda CB, joka on kuin tehty kesän seikkailuja varten! Tämä vähän ajettu kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen huoltohistoria on priimaa. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto takaavat, että matka taittuu kuin siivillä. Quickshifter ja luistonesto tekevät ajamisesta sujuvaa, ja kahvanlämmittimet pitävät sormet lämpiminä viileämmilläkin keleillä. Tämä Suomessa rekisteröity moottoripyörä on varustettu myös lukkiutumattomilla jarruilla (ABS) ja sähkökäynnistyksellä. Jos tämä Honda CB voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 60-ELH |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 4000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CB |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 08/24 3376 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Quickshifter
- Luistonesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Kahvanlämmittimet
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.2.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.2.2023 |
| Kuutiotilavuus | 649 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 70 kw / 95 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 371 kg |
| Omapaino | 203 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki