Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 29 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Honda CB -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu vuoden 2022 pyörä on varustettu nelitahtimoottorilla ja sähkökäynnistyksellä, joten matka taittuu kuin siivillä. Kaatumaraudat ja ABS-jarrut tuovat turvaa, ja hyvät renkaat pitävät menon vakaana. Käsisuojat ja tuulisuoja tekevät ajosta mukavaa, vaikka sää vaihtelisi. Jos tämä Honda CB voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 62-IJK |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 2500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CB |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Sähköinen huoltokirja
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Käsisuojat
- Kulutusosat kunnossa
- Tuulisuoja
- Hyvät renkaat
- Kaatumaraudat
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.5.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.5.2022 |
| Kuutiotilavuus | 471 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 35 kw / 48 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 386 kg |
| Omapaino | 197 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki