Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 15 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Honda CBF, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä helmiäisvalkoinen kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla ja on vähän ajettu, joten se on valmiina viemään sinut uusiin maisemiin. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto takaavat sujuvan menon, ja ABS-jarrut sekä kahvanlämmittimet tuovat lisämukavuutta. Sivulaukut sisäkasseilla ja takalaukku tarjoavat reilusti säilytystilaa. Jos tämä Honda CBF voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 97-CEX |
| Vuosimalli | 2013 |
| Ajomäärä | 25500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CBF |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 07/23 22500 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Helmiäisvalkoinen
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut sisäkasseilla
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.8.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.8.2015 |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 79 kw / 107 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 440 kg |
| Omapaino | 245 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki