Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Honda CBR, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu, kahdelle rekisteröity Suomi-pyörä on pidetty kuin kukkaa kämmenellä. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto pitävät huolen siitä, että meno on sulavaa ja varmaa. Healtech Quickshifter ja LeoVince slip-on takaavat, että tämä pyörä ei jää jalkoihin. Hyvät renkaat ja kulutusosat kunnossa, joten ei muuta kuin kypärä päähän ja baanalle! Jos tämä Honda CBR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 25-YAJ |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 28200 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CBR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 04/26 27500 km )
- 03/25 22075 km venttiilit tarkistettu
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Healtech Quickshifter
- Tuulisuoja
- Sähkökäynnistys
- LeoVince slip-on
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.5.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.5.2010 |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 131 kw / 178 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 379 kg |
| Omapaino | 199 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki