Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 18 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, Honda MONKEY, joka tuo hymyn huulille ja kääntää katseet! Tämä nelitahtinen pikkuveijari on kuin tehty kesäpäiviin – kromi kiiltää ja ABS-jarrut pitävät huolen, että pysähdyt turvallisesti. Sähkökäynnistys tekee liikkeellelähdöstä lastenleikkiä. Kulutusosat ovat kunnossa ja renkaat priimaa, joten matka taittuu kuin siivillä. Jos tämä MONKEY-mallin Honda voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 40-ZGS |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MONKEY |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 1 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A1 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Esittelypyörä
- Nelitahti
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kromi kiiltää
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.1.2026 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.1.2026 |
| Kuutiotilavuus | 124 cm3 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 209 kg |
| Omapaino | 104 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki