Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Honda NC -mallin moottoripyörässä on kaikki, mitä kesäseikkailuun tarvitset! Tämä vähän ajettu kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee mukaan. Nelitahtinen moottori ja automaattivaihteisto tekevät ajosta sujuvaa kuin tanssi, ja navigaattori pitää huolen, ettet eksy reitiltä. Luistonesto ja ABS-jarrut takaavat turvallisen menon, ja takalaukkuun mahtuu kaikki tarpeellinen. Jos tämä Honda NC voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 61-CLM |
| Vuosimalli | 2021 |
| Ajomäärä | 7000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | NC |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja (viim.huolto: 04/25 6868 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Tankin kohdalla säilytystila
- Navigaattori
- Ajomoodit
- Luistonesto
- Keskiseisontatuki
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.6.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.6.2021 |
| Kuutiotilavuus | 745 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 43 kw / 58 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 432 kg |
| Omapaino | 224 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki