Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Honda NT -mallin moottoripyörä, joka on ollut vain yhdellä omistajalla ja on siistikuntoinen. Tämä ketterä matkapyörä on varustettu LED-ajovaloilla ja vakionopeudensäätimellä, joten kesäreissut sujuvat kuin tanssi. Ajomoodit ja luistonesto pitävät huolen siitä, että ajaminen on turvallista ja mukavaa. Lisäksi saat kampanja-aikana ilmaisen talvisäilytyksen, joten pyöräsi on valmiina kevään koitoksiin. Jos tämä Honda NT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 13-IJO |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 36200 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | NT |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- 1. Omistaja
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Mattaväri
- Metalliväri
- ABS-jarrut
- Siistikuntoinen
- Luistonesto
- Ajomoodit
- Huoltohistoria (viim. huolto) 31.7.2025 / 36000km
- Hyvät renkaat
- LED-ajovalot
- LED-vilkut
- Vakionopeudensäädin
- USB-liitäntä
- Ajotietokone
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Huoltokirja
- Ajonestolaite
- Keskiseisontatuki
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.4.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.4.2022 |
| Kuutiotilavuus | 1084 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 75 kw / 102 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 432 kg |
| Omapaino | 238 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki