Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Honda NT, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu moottoripyörä on varustettu kaikilla herkuilla, kuten vakionopeussäätimellä ja kahvanlämmittimillä, jotta matka taittuu mukavasti. Nelitahtinen moottori ja automaattivaihteisto tekevät ajosta sujuvaa kuin tanssi, ja lisävalot pitävät huolen, että näet ja tulet nähdyksi. Tämä Suomessa rekisteröity yksilö on todella siisti ja odottaa vain uutta kuskia. Jos tämä Honda NT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 64-FKY |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 24200 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | NT |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 01/25 23156 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Luistonesto
- Lisävalot
- Ajomoodit
- Tuulisuoja
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.4.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.4.2022 |
| Kuutiotilavuus | 1084 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 75 kw / 102 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 442 kg |
| Omapaino | 248 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki