Perustiedot
| Rekisterinumero | 86-MNG |
| Vuosimalli | 2014 |
| Ajomäärä | 53000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VFR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Valmiiksi huollettu kesää varten! Hyvät renkaat ja hienossa kunnossa oleva Honda suoraan ajoon!
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja
- 3 x lukolliset kovat laukut
- Metalliväri
- Ajotietokone
- Säädettävä takajousitus
- ABS jarrut
- Luistonesto
- Kaatumaraudat
- Etuvisiirin korokepala
- Matkustajan istuin & jalkatapit
- Kahvanlämmittimet
- Tankkilaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.4.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.4.2014 |
| Kuutiotilavuus | 1237 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 95 kw / 129 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 469 kg |
| Omapaino | 275 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Anton Nuora
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu