Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 18 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Honda VFR-mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän reissuille! Tämä punainen kaunotar on vähän ajettu ja tarjoaa mukavan ajokokemuksen kahdelle rekisteröitynä. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto pitävät huolen siitä, että matka taittuu sujuvasti. Varustelusta löytyy muun muassa sähkökäynnistys, tuulisuoja ja takalaukku, joten kaikki tarpeellinen kulkee kätevästi mukana. Kirsikkana kakun päällä saat meiltä ilmaisen talvisäilytyksen ensi kevääseen asti. Jos tämä Honda VFR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GF-871 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 23.7.2019 |
| Ajomäärä | 68000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VFR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Tuulisuoja
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.4.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.4.2006 |
| Kuutiotilavuus | 782 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 80 kw / 109 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 444 kg |
| Omapaino | 244 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki