Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Honda VT, joka on kuin tehty kesäisille teille! Tämä vähän ajettu kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan vapaudesta. Nelitahtinen moottori ja sähkökäynnistys tekevät ajamisesta sujuvaa kuin tanssi. Tuulisuoja pitää menon mukavana ja Sissy-Bar tuo lisätyyliä. Hyvät renkaat ja kulutusosat kunnossa – tämä pyörä on valmiina seikkailuihin! Jos tämä Honda VT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 18-OBX |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 12000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VT |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Huollettu 5/2025
- Pienet kilometrit
- Tuulisuoja
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- 2010 malli
- Sissy-Bar
- Ketjuveto
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.3.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.3.2015 |
| Kuutiotilavuus | 745 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 32 kw / 44 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 419 kg |
| Omapaino | 232 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki