Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 20 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Honda VTX:ssä on kaikki, mitä kesän moottoripyöräretkille tarvitset! Tämä valkoinen kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten kaveri mukaan ja tie kutsuu. Kromi kiiltää kuin uusi, ja Vance&Hines putkisto takaa, että äänimaailma on kohdillaan. Kaatumaraudat ja lepuuttajat lisäävät mukavuutta, ja sissy-bar tuo matkustajalle lisätukea. Batwing antaa pyörälle tyylikkään ilmeen. Tämä vähän ajettu yksilö on valmiina suoraan ajoon. Jos tämä Honda VTX voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CI-372 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 27.4.2018 |
| Ajomäärä | 32000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VTX |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Rekisteröity kahdelle
- Nelitahti
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Kromi kiiltää
- Kaatumaraudat
- Lepuuttajat
- Sissy-bar
- Batwing
- Sähkökäynnistys
- Vance&Hines putkisto
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.4.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.4.2004 |
| Kuutiotilavuus | 1795 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 71 kw / 97 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 538 kg |
| Omapaino | 341 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki