Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 17 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Husqvarna 701 -mallin moottoripyörä on juuri se kestävä kumppani, joka vie sinut kesän seikkailuihin kuin siivillä. Tässä pyörässä on hyvät renkaat ja LED-maski, jotka pitävät huolen siitä, että matka taittuu turvallisesti ja tyylillä. Käsisuojat ja säädettävä takaiskari varmistavat, että meno on mukavaa ja hallittua. Vähäpäästöinen bensiinimoottori tekee tästä pyörästä ympäristöystävällisen valinnan. Jos tämä Husqvarna 701 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 86-BKM |
| Vuosimalli | 2018 |
| Ajomäärä | 32000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 701 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Hyvät renkaat
- LED-maski
- Käsisuojat
- Abs
- Säädettävä takaiskari
- Huoltomuistio
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.4.2018 |
| Kuutiotilavuus | 693 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 55 kw / 75 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 350 kg |
| Omapaino | 156 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul