Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Husqvarna VITPILEN, joka on kuin tehty kesäisille mutkateille! Tämä kestävä moottoripyörä on ollut vain yhdellä omistajalla ja on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin mahtuu mukaan nauttimaan kyydistä. Digimittaristo pitää sinut ajan tasalla, ja sähkökäynnistys tekee liikkeelle lähdöstä vaivatonta. Vähän ajettu ja uutta vastaava – tämä pyörä on valmis viemään sinut uusiin seikkailuihin. Jos tämä Husqvarna VITPILEN voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 13-KLF |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 400 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VITPILEN |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Käytännössä uusi, mutta halvempi!
- 1 om.
- Suomi-Pyörä
- Digimittaristo
- Rekisteröity kahdelle
- Sähkökäynnistys
- 2 x avain
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.5.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.5.2025 |
| Kuutiotilavuus | 399 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 33 kw / 45 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 355 kg |
| Omapaino | 165 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale