Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi INDIAN CHIEF, joka on kuin tehty kesäisille seikkailuille! Tämä vähän ajettu yksilö on ollut vain yhdellä omistajalla ja on valmiina viemään sinut uusiin maisemiin. Varusteltu Bluetoothilla ja kosketusnäytöllä, joten reitit ja musiikit hoituvat käden käänteessä. Vakionopeussäädin ja lukkiutumattomat jarrut (ABS) pitävät huolen siitä, että matka menee kuin siivillä. Älä missaa tätä INDIAN CHIEF löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 37-JIO |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 17000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CHIEF |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 07/25 17977 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Bluetooth
- Kosketusnäyttö
- Takatarakka
- Tuulisuoja
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.5.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.5.2023 |
| Kuutiotilavuus | 1890 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 67 kw / 91 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 526 kg |
| Omapaino | 311 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki