Perustiedot
| Rekisterinumero | 26-LIX |
| Vuosimalli | 2019 |
| Ajomäärä | 10000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | H2 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomipyörä
- Huoltokirja (viim. 2/2026 8tkm)
- LED ajovalo
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Akrapovic slipari (alkup mukaan)
- Kawasaki sivulaukut (sisälaukuilla)
- Giwi takalaukku
- Kahvanlämmittemet
- Säädettävä semiaktiivinen alusta
- Kaarrevalot
- Vakionopeudensäätö
- 3 asentoinen tehon ja luiston/keulimisen säätö
- Moottorijarrutuksen säätö
- Quick Shifter, (vaihdot ylös ja alas ilman kytkintä)
- ABS jarrut
- Ajotietokone
- Kawasaki RIDEOLOGY yhteys puhelimella pyörään.
- 12v ulosotto mittaristossa
- Korkeampi tuulilasi, vakio mukaan
- Akrapovic titaani vaimenni
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.7.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.4.2019 |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 147 kw / 200 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 457 kg |
| Omapaino | 262 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Juha Vilander
Sisäänostaja - Moottoripyörät
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;nde;ila;a.v;juh
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar