Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 30 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Kawasaki KLE, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä punainen kaunotar on Ruotsista tuotu ja vauriohistoriaton, joten pääset nauttimaan ajosta ilman huolia. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto takaavat, että meno on tasaista ja luotettavaa. Käsisuojat ja tuulisuoja pitävät ajomukavuuden huipussaan, ja kaatumaraudat tuovat turvaa. Takalaukku ja 12V ulosotto tekevät tästä pyörästä käytännöllisen kumppanin. Jos tämä Kawasaki KLE voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 82-ANX |
| Vuosimalli | 2000 |
| Ajomäärä | 37000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | KLE |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontipyörä, tuontimaa Ruotsi (2023) ei vauriohistoriaa
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Käsisuojat
- Tuulisuoja
- Kaatumaraudat
- Lisävalot
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.6.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.7.2000 |
| Kuutiotilavuus | 498 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 35 kw / 48 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 380 kg |
| Omapaino | 205 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki