Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 34 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö moottoripyörää, joka yhdistää urheilullisuuden ja käytännöllisyyden? Tässä se on: Kawasaki VN! Tämä vähän ajettu klassikko on kuin tehty kesän seikkailuihin. Uusi akku ja huoltokirja pitävät huolen siitä, että matka taittuu turvallisesti. Matkustajan penkki ja selkänoja tekevät kyydistä mukavan myös kaverille. Tyylikäs metalliväri kääntää katseet, ja äänitorvi varmistaa, että sinut huomataan. Jos tämä Kawasaki VN voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | AW-215 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Ajomäärä | 21000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VN |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- 2. omisteinen
- Huoltokirja (viim. 09/25 20537km)
- Uusi akku vaihdettu 04/26!
- Matkustajan penkki ja selkänoja
- Matkustajan jalkatapit
- Äänitorvi
- Virtalukko
- Sivupeilit
- Sivuvilkut
- Työkalusetti
- Metalliväri
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.4.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.4.2008 |
| Kuutiotilavuus | 903 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 37 kw / 50 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 462 kg |
| Omapaino | 282 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu