Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | 22-ALI |
| Vuosimalli | 2019 |
| Ajomäärä | 11800 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Nelitahti
- Säädettävät jarru ja kytkinkahva
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Huoltokirja
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Suomi-pyörä
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.5.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.5.2019 |
| Kuutiotilavuus | 948 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 390 kg |
| Omapaino | 210 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA