Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Kawasaki Z -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä urheilullinen kaksipyöräinen on vähän ajettu ja tarjoaa mukavat ajomoodit sekä luotettavan nelitahtimoottorin. ABS-jarrut ja luistonesto pitävät huolen siitä, että matka taittuu turvallisesti. Tuulisuoja ja sivulaukut tekevät reissusta entistäkin mukavamman. Tämä Ruotsista tuotu pyörä on huollettu ja renkaissa on hyvin pintaa. Jos tämä Kawasaki Z voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 24-RJE |
| Vuosimalli | 2014 |
| Ajomäärä | 16000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Tuontipyörä, tuontimaa Ruotsi (2025) ei vauriohistoriaa
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 09/25 14768 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Tuulisuoja
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Tankkilaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.6.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.4.2014 |
| Kuutiotilavuus | 1043 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 105 kw / 143 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 426 kg |
| Omapaino | 231 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki