Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Kawasaki Z -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä urheilullinen kaksipyöräinen on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen huoltohistoria on tiptop-kunnossa. Vähän ajettu ja valmiina viemään sinut uusiin maisemiin. ABS-jarrut ja luistonesto pitävät huolen siitä, että matka taittuu turvallisesti. Sähkökäynnistys ja säädettävät jarru- ja kytkinkahvat tekevät ajosta sujuvaa. Jos tämä Kawasaki Z voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 71-EMB |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 4100 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 05.25 2941km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.6.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.6.2024 |
| Kuutiotilavuus | 948 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 82 kw / 111 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 395 kg |
| Omapaino | 215 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki