Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Kawasaki Z -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesäisille mutkateille! Tämä urheilullinen kaksipyöräinen on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin mahtuu mukaan nauttimaan kyydistä. Nelitahtinen moottori ja sähkökäynnistys tekevät ajosta sujuvaa, ja Mivv putket tuovat mukavasti potkua menoon. Kulutusosat ovat kunnossa, joten ei muuta kuin kypärä päähän ja baanalle! Jos tämä Kawasaki Z voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CV-778 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Ajomäärä | 80000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Tuontipyörä, tuontimaa Saksa (5/2006)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Kulutusosat kunnossa
- Mivv putket
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.5.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.3.2004 |
| Kuutiotilavuus | 953 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 93 kw / 126 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 401 kg |
| Omapaino | 221 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki