Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WV-991 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Ajomäärä | 39000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-Pyörä
- Leovince-vaimennin
- Kilventeline, vilkut ja peilit vaihdettu sirompiin
- Timeless-tanko
- Vaihdenäyttö
- Rekisteröity kahdelle
- Sähkökäynnistys
- Nelitahti
- Ketjuveto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.4.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.4.2008 |
| Kuutiotilavuus | 748 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 406 kg |
| Omapaino | 226 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale